Політика конфіденційності

Дякуємо Вам, що користуєтесь послугами інтернет-магазину JULIEN!

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість інформації, що надається при реєстрації. Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми маємо дотримуватись правил встановлених законодавством України – Закону України «Про захист персональних даних». Просимо ознайомитись із цим законом, для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що у таємниці збережемо контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Виконуючи процедуру оформлення замовлення в інтернет-магазині JULIEN вперше, ви потрапите на сторінку з умовами політики конфіденційності, а також буде запропоновано погодитися на використання ваших персональних даних. У разі відмови від цієї операції, на жаль, ми не зможемо прийняти ваше замовлення. Надалі ви можете відмовитись від перегляду сторінки з умовами політики конфіденційності.

Даною угодою ви надаєте дозвіл на:

  1. Обробку та виконання замовлення.
  2. Збереження контактної інформації в базі даних: для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки за програмою лояльності.
  3. Відправлення інформації про нововведення та акції нашої компанії електронною поштою.
  4. Збирати інформацію, пов’язану з вами, але не конфіденційну. Наприклад, відомості про тип операційної системи або браузера, ім’я домену постачальника інтернет послуг. Ця інформація збирається для визначення популярності сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з’ясування зручності нашого сайту для користувачів.

Інтернет-магазин JULIEN може змінювати умови надання послуг та умови програми лояльності. Про зміни ви будете проінформовані електронною поштою або на сайті компанії.

Пам’ятайте, що будь-яка інформація, надана вами у коментарях інтернет-магазину JULIEN на сайті, у соціальних мережах, може стати публічною. Ми рекомендуємо розповсюджувати інформацію про себе виключно на вашу думку.