Оплата і доставка

Доставка

Доставка квітів з кур’єром дуже популярна в Одесі. Наявність кур’єрської доставки підкреслює обслуговування високого рівня та професіоналізм наших флористів.

Доставка квіткових композицій із кур’єром справить на одержувача належне враження. Своєю усмішкою, приємною манерою спілкування, чарівністю він посилить позитивні емоції під час доставки букета. Наші кур’єри завжди пунктуальні, привітні, красиво та акуратно виглядають.

Замовлення краще оформити за 1 день до доставки. Однак, якщо букет потрібен терміново, ми можемо доставити квіти вже протягом трьох годин з моменту замовлення.


Доставка букетів стає можливою з моменту оплати замовлення. Якщо потрібна термінова доставка кольорів – обов’язково потрібно зв’язатися з менеджерами для узгодження деталей замовлення. Привеземо подарунок одержувачу додому, на роботу, в готель, місце святкування, ресторан. Якщо ви не знаєте, де буде одержувач, слід замовити доставку без адреси. Менеджер зв’яжеться з одержувачем та погодить зручне місце для вручення презенту. Такий сюрприз точно виявиться несподіваним та приємним.

Способи оплати:

Ви можете скористатися будь-якими зручними способами оплати замовлення:

  • Банківська картка через сайт Visa, MasterCard,
  • Готівкою при самовивезенні з магазину.
  • Оплата на карту