Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином www.julien.od.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець ».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі квітів та подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі статтею 633 та статті 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом “усної угоди” та має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем, запропонованим Товаром Продавця, на фотознімках дистанційним способом.

Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

Товар” – продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті www.julien.od.ua

Покупець” – фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті www.julien.od.ua

Одержувач” – фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

Акцепт” – повне та беззаперечне прийняття Покупцем умов Договору.

Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті www.julien.od.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт www.julien.od.ua у робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення квітів та подарунків входить доставка до Одержувача, якщо вартість замовлення перевищує 1000 грн., та не оплачується окремо.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена у розділі “Оплата та доставка” на сайті Продавця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлено та сплачено Покупцем, створення букета або композиції відбувається за кілька годин до доставки.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 18:00 із приміткою «доставка день у день», можливість такої доставки узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину, та оплачується відповідно до тарифів доставки, зазначених на сайті Продавця.

3.1.7. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті www.julien.od.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене однією дату, час, адресу. Якщо Вам необхідно привітати кількох осіб за різними адресами, або в різний час за однією адресою, необхідно оформити відповідну кількість замовлень.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.3. Швидке виконання замовлення та «доставка день у день», виконується протягом 2-х годин після оплати замовлення, за погодженням з Одержувачем.

3.3.4. Оплата замовлення та «доставка день у день» за безготівковим розрахунком має бути здійснена мінімум за годину до вибраного інтервалу часу доставки.

3.3.5. Внести зміни до замовлення, Покупець може не пізніше ніж за 3 години до часу доставки замовлення. Якщо замовлення вже сформоване, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і оплатити нове замовлення, при цьому попередній забрати в пункті самовивезення або за бажанням Покупця, може бути переадресований іншому одержувачу.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті www.julien.od.uaу розділі Доставка.

3.5. Конфіденційне замовлення.

3.5.1. Конфіденційне замовлення виконується без попереднього узгодження з Одержувачем. При формуванні замовлення Покупець вибирає опцію «не телефонувати з Одержувачем», тоді він гарантує, що Одержувач перебуватиме за вказаною адресою та часом доставки.

3.5.2. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію до інтернет-магазину.

3.5.3. Проблеми та їх вирішення, які можуть виникнути під час доставки без попереднього дзвінка Одержувачу позначені на сайті Продавця у розділі «Проблемні ситуації».

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від розташування Одержувача – в межах міста Одеса від 3х годин. За межами міста, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачених подій, що не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, пробки та ін.).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення з вимогами Покупця або товар у неналежному вигляді), подальші дії дивіться у розділі «Допомога» на сайті www.julien.od.ua.

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту її укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо Продавець не має певних елементів для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного сорту або кольору квітки) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Заміна не квіткової продукції може бути проведена без попереднього погодження з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті www.julien.od.ua мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення запитань у Покупця щодо властивостей та характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину за телефоном, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Відповідно до правил компанії квіти та інші товари поверненню та обміну не підлягають.

6.2. Одержувач/Покупець може відмовитись або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур’єру причину повернення.

6.3. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті або за адресою електронної пошти: fleursjulien@gmail.com, вказавши причину та надавши відповідні описи та підтверджуючі фото.

6.6. Правила подання рекламації позначені на сайті Продавця у розділі «Допомога».

6.7. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар у такому вигляді, в якому йому був доставлений.

6.8. Продавець може відмовити у заміні чи компенсації вартості подарунка, у тому випадку, якщо у Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.) про які Продавця не було поінформовано.

6.9. У разі відмови від подарунка Одержувачем під час попереднього дзвінка, Покупець може отримати сплачені кошти за це замовлення, якщо воно ще не було створено флористами.

6.10. В інших випадках Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

6.11. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено у вказаний день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є єдиним власником Торгової марки JULIEN, згідно з Свідоцтвом України №142158 від 25 липня 2011 року.

7.2. Пунктом 2, 4 статті 16 Закону України „Про охорону прав на знаки для товарів та послуг” встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.

7.3. Відповідно до ст. 20 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів та послуг” будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, у тому числі вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, та приготування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

7.4. Порушенням прав власника свідоцтва вважається також використання без його згоди у доменних іменах, знаків та позначень, зазначених у п.5 ст.16 цього Закону.

7.5. Для законного використання ТМ – нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстрований знак, далі за текстом іменується «Товар», упаковку, в якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку або інший предмет, що прикріплений до товару, зберігання такого товару з нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропозицію його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивіз), застосування його в діловій документації або в рекламі, та в мережі Інтернет, у тому числі в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.

7.6. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності виявили бажання використовувати ТМ у своїй діяльності за дозволом на її використання, вони можуть звернутися з листом на електронну адресу fleursjulien@gmail.com.

7.7. Продавець є власником виняткових майнових авторських прав на низку фотографічних творів, графічних зображень на сайті та є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті www.julien.od.ua для ілюстрації товарів та послуг.

7.8. З огляду на презумпцію оригінальності об’єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій та формальностей з моменту їх створення у всіх країнах світу згідно з «Бернською конвенцією про охорону літературних та художніх творів» 1886 року та Законом України «Про авторське праві та суміжні права» 1993 року.

7.9. Суб’єкт виняткових майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам та заборонити їх використання, якщо таке має місце без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті www.julien.od.ua дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли фото буде розміщено зворотне посилання на першоджерело.

7.10. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їхніх фототворів на сайті www.julien.od.ua, всі претензії приймаються за адресою fleursjulien@gmail.com.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти спричиняє внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані із втратою чи пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті www.julien.od.ua.

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

10.7. Продавець не здійснює продаж сертифікатів на алкогольні напої неповнолітнім особам. У момент замовлення позиції сайту www.goodweb.od.ua зі змістом сертифіката на алкоголь, оператор кол-центру в усній або письмовій формі цікавиться у покупця чи досяг він/вона повноліття, якщо виникає сумнів, що покупець може бути молодшим 21 року .

ФОП «ПАРФЕНЕНКО ЛЕОНIД ВОЛОДИМРОВИЧ»a
Код ЄДРПОУ 3112813258
fleursjulien@gmail.com